Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
Czech version 
English version

Havlíčkův Brod, 14. a 15. října 2016

TOPlist
 Partneři Podzimního knižního veletrhu
 Ubytování
 Seznam vystavovatelů
 Nejkrásnější knihy 25. Podzimního knižního veletrhu
Podzimní knižní veletrh na facebooku
 

 

26. Podzimní knižní veletrh se bude konat v pátek a v sobotu 14. a 15. října 2016 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. Jeho mottem jsou úvodní slova české hymny: Kde domov můj? Toto velmi široké motto nezahrnuje jen knihy o hledání evropské identity a národních kořenů, vztahu k migrantům a jiným kulturám, ale také knihy o domově ve zcela konkrétním smyslu: knihy o stavbě a zařizování domů a bytů, zahradnické příručky, psychologické knihy o rodinných vztazích a výchově dětí, kuchařské knihy... a pochopitelně také romány, povídky a básně současných českých i zahraničních autorů. To všechno je domov.

Zájem vystavovatelů o veletrh je tradičně vysoký - na začátku roku 2016 bylo přihlášeno více než 50 vystavovatelů a nové přihlášky přicházejí každý den. Děkujeme! Vystavovatelé, kteří dosud přihlášeni nejsou, by neměli zbytečně váhat, prostory se rychle plní.

Součástí veletrhu bude jako vždy bohatý doprovodný program. Ten bude probíhat ve čtyřech prostorách přímo v Kulturním domě Ostrov (salonek 1 a 2, prostor PEN, literární kavárna Petrkov). Rovněž prostory pro doprovodný program se rychle plní. Zatím můžeme prozradit jen jediné jméno: jednoho z nejoblíbenějších hostů veletrhu, profesora Martina Hilského.

 


Do zahájení 26. Podzimního knižního veletrhu (14. října 2016) zbývá 50 dní.
PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz
Aktualizováno: 24. ledna 2016